Vítejte v nové kapitole našeho webu, kde najdete cesty pro rodiny s dětmi, které láká dobrodružství daleko od běžných turistických tras. Náš tým pracuje již mnoho let v cestovním ruchu a zároveň jsme i rodiči, proto máme osobní zkušenosti s tím, jak odlišně se musí přistupovat k plánování takovýchto rodinných dovolených. Věříme, že společně strávený čas na cestách je skvělým způsobem, jak posílit rodinné pouto a společně si užít nezapomenutelné chvíle.

Můžeme vám nabídnout cesty například do Kostariky, Ománu, Ekvádoru a na Galapágy, Nepálu, Peru nebo Chile a Argentiny, které jsou skvělou volbou pro rodiny toužící po nových zážitcích v bezpečném a přátelském prostředí. Pro rodiny se staršími dětmi a zároveň milovníky dobrodružství pak máme připravené programy, které vás zavedou na méně turistická místa, kde na vás čekají nezapomenutelné zážitky daleko od přeplněných pláží.

Přidejte se k nám a objevte kouzlo cestování, které je šité na míru právě vašim přáním a potřebám! S poptávkou nás neváhejte kontaktovat na info@enjoytravel.cz.