O nás

Mgr. Irena Koubíková

ZAKLADATELKA A CESTOVNÍ KONZULTANTKA

Již během studia regionální geografie na Přírodovědecké fakultě UK v Praze začala cestovat po celém světě. Téměř roční studijní pobyt ve španělské Seville pak rozdmýchal lásku ke všemu španělskému a později i latinskoamerickému. Stala se průvodkyní aktivních zájezdů do Španělska a Portugalska a po ukončení studií se jako produktová manažerka zavedené cestovní kanceláře věnovala realizaci zájezdů do Latinské Ameriky. V roce 2013 založila cestovní kancelář Enjoy Travel, kde má více času na individuální péči o zákazníka a prostor věnovat se novým produktům či aktuálním trendům v cestování. V CK má na starosti vedení společnosti, komunikaci s klienty či přípravu zájezdů do Latinské Ameriky.

Lenka Skrbková, DiS.

CESTOVNÍ KONZULTANTKA

Vášeň pro cestování v ní probudila nejspíš babička a rodiče společnými výlety po krásách Čech. Studium managementu cestovního ruchu pro ni bylo jasnou volbou. Při studiích nastoupila na praxi do jedné z největších českých cestovních kanceláří věnující se aktivní dovolené, a zde také pracovala více jak 15 let.  Během let prošla různými profesemi počínaje prodejní asistentkou zájezdů až po vedoucí produktového oddělení. V CK Enjoy Travel se zaměřuje na produkci cest zejména v Asii, Evropě a na exotických ostrovech celého světa. Mnoho zemí již osobně poznala a další by si přála ještě objevit.

Mgr. Veronika Šimůnková

CESTOVNÍ KONZULTANTKA

Po dokončení studia angličtiny na FPF SLU v Opavě se rozhodovala, zda půjde cestou pedagožky nebo cestovatelky. Když tedy přišla nabídka začít pracovat pro renomovanou cestovní kancelář v Praze, dlouho neváhala. Chvíli se ohřála v prodejním oddělení, a pak skočila rovnýma nohama do produkce zájezdů v USA, Austrálii, Novém Zélandu i východní Africe. V CK Enjoy Travel pečuje především o webové stránky, ale pokud se objeví výzva splnit někomu cestovatelský sen v některé z jejích oblíbených destinací, přijme ji bez váhání. Mezi její nejsilnější cestovatelské zážitky patří seakayaking v Malajsii, trek za gorilami v Ugandě a pozorování hvězd uprostřed jordánské pouště.

Angeli van de Kerkhof

KONZULTANTKA – INFLUENCER

Angeli a Irena se před lety potkaly v Brazílii a z jedné cesty vzniklo inspirativní přátelství na celý život. Angeli je majitelkou holandské cestovní kanceláře Angeli Travel, která připravuje cesty na míru do celého světa již od 80.let. Pravidelným společným cestováním je pro vás obohacována naše nabídka o nové destinace, ale i o poznatky či nové trendy z globálního cestovatelského trhu a čím dál více zjišťujeme, že Češi a Holanďané si jsou svým stylem cestování velmi podobní a blízcí.

Cestovní kancelář Enjoy Travel se specializuje na zájezdy připravené na míru do různých koutů světa, především pak do většiny zemí Latinské Ameriky, do USA, do Asie (především Nepál, Bhútán, Indie, Omán), do Afriky (Uganda, Keňa, JAR, Namibie) a na exotické ostrovy (např. Reunion, Mauricius, Madeira, Azorské ostrovy…). Našimi klienty jsou převážně menší skupiny přátel, rodiny s dětmi, nebo lidé, kteří chtějí cestovat jen ve dvou. Rádi každému připravíme dovolenou podle jeho zvoleného termínu a dle jeho gusta (zaměření na poznání nových míst, či na aktivní dovolenou, nebo kombinaci obojí v kombinaci s odpočinkovým pobytem u moře). Každoročně také pořádáme zájezdy s českým průvodcem a dopředu stanoveným termínem, které jsou otevřeny všem, kdo rád při cestování poznává nové přátele a rád cestuje ve skupině.

Úzce spolupracujeme s holandskou cestovní kanceláří Angeli Travel, která je úspěšnou CK se stejným zaměřením již od 80. let minulého století.

Od roku 2018 jsme členy Asociace cestovních kanceláří České republiky.

Naším výhradním partnerem na poli pojištění (pro CK povinné pojištění proti úpadku, nadstavbové pojištění obecné odpovědnosti, ale i případně vaše cestovní pojištění) je ERV – Evropská pojišťovna.

Enjoy Travel je tu pro ty z Vás, kteří od cestovní kanceláře očekáváte individuální přístup. Při sestavování vaší cesty se i  snažíme vejít do vámi plánované finanční částky, kterou do své dovolené chcete vložit. Rádi pro vás zajistíme i jen jednotlivé služby (letenky, doprava, ubytování, vstupy do památek..), nabízíme profesionální servis přesně v takové míře, jakou si sami určíte.

Nabízené oblasti vždy někdo z našeho týmu osobně dobře zná, a proto pro Vás dokážeme připravit právě tu vaši nezapomenutelnou cestu.

Profesionální a lidský přístup je u nás samozřejmostí.

Za CK Enjoy Travel – Mgr. Irena Koubíková

 

ZAJÍMAVÉ PROJEKTY, KTERÉ PODPORUJEME:

The Ocean Clean Up  – nizozemský projekt vyvíjí velmi zajímavou technologii na vyčištění oceánů od plastů. Přispět jim můžete třeba i jen tím, že jim věnujete své nalétané míle (KLM, Air France – Flying Blue).

 

 

Naše tipy

Chcete dostávat zájezdové nabídky? Přihlaste se k odběru novinek

* označuje povinné pole

Vyberte prosím všechny varianty novinek, které chcete přijímat od CK Enjoy Travel, s.r.o.:

Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v zápatí našich e-mailů. Informace o našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách.

Mailchimp používáme jako naši marketingovou platformu. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásit, musíte vzít na vědomí, že vaše údaje budou převedeny do MailChimp ke zpracování. Další informace o postupech ochrany osobních údajů aplikace Mailchimp naleznete zde.

© 2018 Enjoy Travel. Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo grafické studio MamiArt s.r.o. © 2018


Nastavení cookies