O nás

Lenka Skrbková, DiS.

CESTOVNÍ KONZULTANTKA

Vášeň pro cestování v ní probudila nejspíš babička a rodiče společnými výlety po krásách Čech. Studium managementu cestovního ruchu pro ni bylo jasnou volbou. Při studiích nastoupila na praxi do jedné z největších českých cestovních kanceláří věnující se aktivní dovolené, a zde také pracovala více jak 15 let.  Během let prošla různými profesemi počínaje prodejní asistentkou zájezdů až po vedoucí produktového oddělení. V CK Enjoy Travel se zaměřuje na produkci cest zejména v Asii, Evropě a na exotických ostrovech celého světa. Mnoho zemí již osobně poznala a další by si přála ještě objevit. Jako průvodkyni ji teď potkáte zřídka, své volné chvíle věnuje nejčastěji cestování s rodinou.

Angeli van de Kerkhof

KONZULTANTKA – INFLUENCER

Angeli a Irena se před lety potkaly v Brazílii a z jedné cesty vzniklo inspirativní přátelství na celý život. Angeli je majitelkou holandské cestovní kanceláře Angeli Travel, která připravuje cesty na míru do celého světa již od 80.let. Pravidelným společným cestováním je pro vás obohacována naše nabídka o nové destinace, ale i o poznatky či nové trendy z globálního cestovatelského trhu a čím dál více zjišťujeme, že Češi a Holanďané si jsou svým stylem cestování velmi podobní a blízcí.

Mgr. Irena Koubíková

ZAKLADATELKA A CESTOVNÍ KONZULTANTKA

Již během studia na Přírodovědecké fakultě ÚK, obor Regionální geografie, začala cestovat po celém světě. Postupem času se stala průvodkyní zájezdů zavedené české CK, která se věnuje aktivní dovolené. Po ukončení studií se jako produktová manažerka věnovala realizaci a přípravu zájezdů do Latinské Ameriky a ostatních španělsky mluvících zemí. Po 7 letech praxe na této pozici se rozhodla založit vlastní cestovní kancelář – Enjoy Travel, s.r.o., kde má na starosti zejména vedení společnosti a komunikaci s klienty. Kromě toho neopustila produkci individuálních cest na míru či zájezdů pro větší skupiny. Její láskou zůstává Latinská Amerika, ale neváhá se poprat s výzvou v podobě jiných destinací.

Cestovní kancelář Enjoy Travel se specializuje na zájezdy na míru do Latinské Ameriky, do Afriky a na exotické ostrovy. Našimi klienty jsou převážně dvojice, rodiny či menší skupiny. Každoročně pořádáme i několik zájezdů s českým průvodcem a pevným termínem. Úzce spolupracujeme s holandskou cestovní kanceláří Angeli Travel, která je úspěsnou CK se stejným zaměřením již od 80. let minulého století.

Od roku 2018 jsme členy Asociace cestovních kanceláří České republiky.

Enjoy Travel je tu pro ty z Vás, kteří nechcete cestovat ve velkých organizovaných skupinách. S námi si vychutnáte svobodu, kterou přináší individuální cestování, ale zároveň budete mít zajištěn profesionální servis přesně v takové míře, jakou si sami určíte.

CK Enjoy Travel, to jsou především lidé, kteří Vám mohou nabídnout dlouhodobé profesní působení v oboru cestovního ruchu, ať již hovoříme o zakladatelce Mgr. Ireně Koubíkové, tak i o všech dalších spolupracovnících.

Nabízené oblasti až na výjimky osobně známe, a proto pro Vás dokážeme ušít na míru ten nejlepší zájezd.

Profesionální a lidský přístup je u nás samozřejmostí.

Za CK Enjoy Travel – Mgr. Irena Koubíková

Naše tipy

Chcete dostávat zájezdové nabídky? Přihlaste se k odběru novinek

* označuje povinné pole

Vyberte prosím všechny varianty novinek, které chcete přijímat od CK Enjoy Travel, s.r.o.:

Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v zápatí našich e-mailů. Informace o našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách.

Mailchimp používáme jako naši marketingovou platformu. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásit, musíte vzít na vědomí, že vaše údaje budou převedeny do MailChimp ke zpracování. Další informace o postupech ochrany osobních údajů aplikace Mailchimp naleznete zde.

© 2018 Enjoy Travel. Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo grafické studio MamiArt s.r.o. © 2018