Jakmile nás oslovíte se svým cestovatelským přáním, budeme se vám maximálně věnovat a připravíme pro vás tu nejvhodnější nabídku. Lze s ní pak dále jakkoliv pracovat, abychom se společně dostali k finální podobě, se kterou budete spokojeni.

Z naší strany vás požádáme o vyplnění:
•  SMLOUVY O ZÁJEZDU 2019 , ve které zároveň naleznete specifikaci objednaných služeb, výši zálohy, výši doplatku a termín splatnosti.

K realizaci a úspěšné přípravě zájezdu obvykle potřebujeme následující informace:
•  jméno a příjmení, datum narození, číslo pasu a vaše bydliště
•  v případě cest na míru – termín, počet osob, destinaci, kategorii ubytování, formu stravování a náplň programu

S vašimi osobními daty nakládáme  s maximální opatrností v souladu s GDPR a poskytujeme je jen těm dodavatelům a partnerům, kteří se bez nich neobejdou např. při nákupu letenek, rezervaci hotelů, zajištění vstupů do významných památek apod. Z tohoto důvodu vás na konci smlouvy žádáme o souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Při jeho udělení váš email také zahrneme do naší databáze pro rozesílání elektronického zpravodaje (frekvence zasílání je cca 5x za rok).

Před podpisem smlouvy o zájezdu doporučujeme seznámit se s:
•  VŠEOBECNÝMI  SMLUVNÍMI PODMÍNKAMI 2019
•  dokladem o zákonném pojištění CK proti úpadku
•  dalšími legislativně závaznými dokumenty.

Ke všem našim produktům nabízíme zprostředkování pojištění storna zájezdu, léčebných výloh či kombinaci obojího. Úspěšně spolupracujeme s pojišťovnou ERV – Evropská pojišťovna, u které máme také od našeho vzniku sjednáno pojištění cestovní kanceláře proti úpadku CK a nepovinné pojištění obecné odpovědnosti CK.

Poté, co oboustranně podepíšeme smlouvu o zájezdu a vy uhradíte zálohu, se můžete začít těšit na vaši dovolenou.

Naše bankovní údaje:
Fio banka
Majitel účtu: Enjoy Travel s. r. o.
Číslo účtu: 2500444571
Kód banky: 2010

Pokud nás neoslovíte dříve s vlastními dotazy, zašleme vám s dostatečným předstihem (30–60 dnů před odletem) podrobné informace k vaší cestě. V případě skupinových zájezdů pořádáme i informační schůzku s průvodcem.

Několik dní před vaším odletem budeme opět v kontaktu. Obdržíte od nás informace k možnosti elektronického odbavení, abyste si mohli vybrat sedadlo v letadle či speciální jídlo.

Na letišti, nebo po domluvě i jinde, vám před cestou předáme veškeré potřebné dokumenty (letenky, vouchery, víza, kontakty na místní CK a další).

A dovolená může začít!

Během vašeho pobytu v zahraničí jsme pro všechny případy stále na telefonu (24/7).

Po návratu vás prosíme o zpětnou vazbu, je pro nás cenným pomocníkem při dalším vývoji.

Díky mnohaletým zkušenostem s organizací zájezdů vám můžeme poradit při sestavení vaší cesty dle vašich individuálních přání a představ, to vše s ohledem na váš rozpočet.

Každý z nás má trochu jinou představu o ideální dovolené – možností je mnoho, navíc vše lze navzájem kombinovat – památky, lidé a kultura, příroda, turistika, cyklistika, safari, plážové pobyty, jedna či více destinací a další aktivity (treking, rafting, šnorchlování, lety balonem, jízdy vlakem, plavby…)

Ubytování je také záležitost vašich preferencí – od útulných místních hotýlků, přes bungalovy či horské chaty až po luxusní hotely.

Průvodce vám můžeme zajistit místního (hovořícího anglicky, případně i dalšími světovými jazyky); v některých destinacích i česky mluvícího. Lze také sjednat českého průvodce, který s vámi zájezd absolvuje již z České republiky.

Letenky: U většiny zájezdů neuvádíme cenu mezinárodní letenky kvůli jejich cenové variabilitě během roku. Aktuální cenu vám rádi zjistíme s konkrétní poptávkou, případně si můžete zvolit destinaci dle aktuálních akčních nabídek letenek.

V každé destinaci spolupracujeme s ověřeným místním partnerem, se kterým vždy konzultujeme ty nejlepší možnosti a který vám bude během celého pobytu k dispozici v případě nečekaných komplikací.

Inspirujte se zájezdy na našich stránkách a dejte nám o tom vědět.

Pro vstup a pobyt do některých námi navštěvovaných zemí musí mít občané ČR platné cestovní vízum. Tento fakt vždy uvádíme u konkrétního zájezdu. Vízum a jeho zajištění není zpravidla zahrnuto v ceně zájezdu. Pokud občané ČR potřebují vízum do dané země a je nezbytné jej vyřídit před odletem, nabízíme zajištění této službu za příplatek.

Cizí státní příslušníci jsou povinni se informovat o vízové povinnosti u zastupitelstev jednotlivých zemí, kam cestují, včetně zemí tranzitu, a potřebná víza si obstarat. Občané, s jiným než českým pasem, zodpovídají sami za zajištění případných víz. V některých případech jim můžeme být při vyřízení víz nápomocni.

Obecné informace pro vstup a pobyt občanů ČR na území cizích států naleznete na: www.mzv.cz.

S cestami do exotických zemí je často spjato i zvláštní zdravotní opatření. V některých zemích se vyžaduje povinné očkování, jinde se uvádí pouze doporučené. Podstatná a dlouhodobě účinná je prevence proti hepatitidě A (případně B) a břišnímu tyfu. Do některých oblastí jsou doporučená antimalarika.

Podrobnější informace k očkování (zda jsou povinná či doporučená) uvádíme v tzv. předodletových pokynech k jednotlivým zájezdům, která účastníkům zasíláme zpravidla nejpozději měsíc před odletem.

Užívání léků a očkování jakéhokoli druhu doporučujeme konzultovat s odborným lékařem nebo na hygienické stanici.

Více informací naleznete například na těchto webových stránkách:

Další ordinace specializované na cestovní medicínu:

Doporučujeme před odjezdem navštívit kromě praktického lékaře i svého lékaře zubního.

V rámci přípravy zájezdu je pro nás zajištění letenky samozřejmostí, ale velmi rádi vám zpracujeme i samostatnou nabídku letenek včetně jejich pojištění – dle vámi zvolených termínů i destinací.

Pokud plánujete cestu do jakékoliv země a potřebujete kvůli časové úspoře využít místní vnitrostátní přelety, jsme tu pro vás a pomůžeme vše potřebné zajistit – často bývá nejvhodnější zakoupit je společně s mezinárodní letenkou.

Využijte náš kontaktní e-mail, telefon, či poptávkový formulář a my se vám ozveme.

Naše tipy

Chcete dostávat zájezdové nabídky? Přihlaste se k odběru novinek

* označuje povinné pole

Vyberte prosím všechny varianty novinek, které chcete přijímat od CK Enjoy Travel, s.r.o.:

Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v zápatí našich e-mailů. Informace o našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách.

Mailchimp používáme jako naši marketingovou platformu. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásit, musíte vzít na vědomí, že vaše údaje budou převedeny do MailChimp ke zpracování. Další informace o postupech ochrany osobních údajů aplikace Mailchimp naleznete zde.

© 2018 Enjoy Travel. Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo grafické studio MamiArt s.r.o. © 2018


Nastavení cookies