Dovolená na míru

Díky mnohaletým zkušenostem s organizací zájezdů vám můžeme poradit při sestavení vaší cesty dle individuálních přání a představ, to vše s ohledem na váš rozpočet. Každý z nás má o dovolené trochu jinou představu – možností je mnoho, navíc vše lze navzájem kombinovat – památky, lidé a kultura, příroda, turistika, cyklistika, safari, plážové pobyty, jedna či více destinací a další aktivity (treking, rafting, šnorchlování, lety balonem, jízdy vlakem, plavby…).

Pomáháme realizovat dovolenou na míru jak dvojicím, tak i skupinám. Podle vašich požadavků sestavíme kompletní program nebo zajistíme jen dílčí služby.

Ve většině destinací máme již léty prověřené místní CK, se kterými spolupracujeme během tvorby i samotné realizace vašich cest. Díky tomu vám můžeme zprostředkovat to aktuálně nejlepší z dané destinace.

Inspirujte se zájezdy na našich stránkách a neváhejte nás s vaší představou kontaktovat.

info@enjoytravel.cz

 

Katalog cest

Chcete dostávat zájezdové nabídky? Přihlaste se k odběru novinek

* označuje povinné pole

Vyberte prosím všechny varianty novinek, které chcete přijímat od CK Enjoy Travel, s.r.o.:

Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v zápatí našich e-mailů. Informace o našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách.

Mailchimp používáme jako naši marketingovou platformu. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásit, musíte vzít na vědomí, že vaše údaje budou převedeny do MailChimp ke zpracování. Další informace o postupech ochrany osobních údajů aplikace Mailchimp naleznete zde.

© 2018 Enjoy Travel. Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo grafické studio MamiArt s.r.o. © 2018


Nastavení cookies