Reference

Jarní Madeira 12.05.2022

Ahoj Ireno,

moc děkuji za skvělou Madeiru a bezchybný servis.

Zdravím

Hana K.

Gruzie (srpen 2021) 10.09.2021

Dobrý den, paní Koubíková,

ráda bych Vám poděkovala za perfektně připravený výlet po Gruzii. Už jsme toho procestovali hodně a nevím, jestli to bylo dvouletým půstem způsobeným Covidem nebo jestli je Gruzie tak výjimečná, ale tato dovolená byla po všech směrech naprosto neuvěřitelná. Vše bylo podtržené naprosto profesionálním lokálním průvodcem Sandrem.

Katka P.

 

Azory (červenec 2021) 22.07.2021

Milá Irenko,

ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou, kterou jsme i díky Vám mohli prožít na úžasných Azorských ostrovech.

Skvěle zvolená destinace, program a naprosto excelentní přístup a práce Ivy. V neposlední řadě i řešení problému s odletem z Vaší strany přispělo k tomu, že dovolená pro nás zůstane nezapomenutelnou v kladném slova smyslu.  S čistým svědomím budeme vaši CK doporučovat přátelům i známým, protože ve vašem případě, a za přítomnosti Ivy, nic není neřešitelný problém. Iva je profesionál na svém místě, který ani v krizové situaci neztrácí hlavu a problémy řeší v klidu, s úsměvem a bez zbytečného stresování klienta. V tandemu s Vámi tvoříte perfektní tým!

Přejeme vám oběma krásné léto, zájezdy bez problémů a už nyní se těšíme na další dovolenou s vaší kaceláří.

S pozdravem Kodymovi

 

Mallorca (listopad 2020) 17.12.2020

Dobrý večer.

chtěli bychom vám moc poděkovat za vámi sestavený itinerář týdne na Mallorce.

Ačkoliv to byla velmi rychlá “akce” v podstatě ze dne  na den a ve světě je cestování velmi omezené díky covidu, tak vámi sestavena týdenní dovolená byla úžasná. Vše do posledního bodu jsme z vašeho itineráře plně využili a vždy byli spokojeni. Též děkujeme za tip na autopůjčovnu a detailní informace ohledně vstupu do Španělska.

Mallorca nás nadchla, je to krásný ostrov s překrásnou přírodou a památkami. Věřím, že se tam  brzy vrátíme i na delší dobu.

Ještě jednou moc děkujeme za vaše služby a skvěle sestavený itinerář. Určitě se opět na vás obrátíme při dalších plánech na cestování….

Děkujeme.

Jiří a Andrea Volfovi

Mexiko, Guatemala, Belize, Honduras (únor 2020) 30.03.2020

Milá Irčo, milý Jirko,děkuji za senzační zájezd. Zájezd byl ve správné vyvážené kombinaci kultury, přírody, odpočinku u vody. I když byl program náročný na přesuny, nelituji ani jediné chvíle prožité v těchto divukrásných zemích. Těším se na další cesty s Vámi.

Helena Bahenská

Patagonie, Buenos Aires a vodopády Iguazú 11.02.2020

Autor fotografie: I. Pospíšilová, Cerro Torre

Vážená paní Koubíková,

děkujeme moc CK Enjoy Travel a Olince Vilímkové za to, že jste nám umožnili díky vašemu zájezdu do Patagonie a Brazílie  v 01/2020 sdílet s Vámi tak nádherné zážitky! Zejména bychom dodali, že koncept, dramaturgie zájezdu i proporcionalita byla moc povedená.

Tomáškovi

Peru známé i neznámé (září/říjen 2019) 11.10.2019

Dobrý den, Ireno.

Chtěla bych vám jménem svým, i jménem mého manžela, poděkovat za fantastické zážitky. Zájezdu, který jste pro nás společně s Ivou připravily,  se opravdu nedalo nic vytknout. Vše bylo dokonale zorganizované, naplánované, připravené. Díky Ivě jsme absolvovali vše, co bylo naplánované, (a něco i navíc) v naprostém klidu a pohodě. Gratuluji vám k výběru svých spolupracovníků! Obě jste odvedly naprosto profesionální práci. Rádi s vámi pojedeme na některý z dalších zájezdů. Vaši kancelář budu s čistým svědomím doporučovat svým známým.

Přeji Vám mnoho úspěchů ve vaší práci i v osobním životě a těším se na další spolupráci. Mějte se krásně a pozdravujte od nás Ivu.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY!

Kodymovi

Kolumbie💕 (srpen 2019) 02.09.2019

CK mohu vřele doporučit, výborně připravený a pestrý program. Sešla se skvělá skupina, užili jsme si spoustu legrace, ochutnali místní speciality, navštívili jsme krásná místa a nocovali v nádherných lokalitách. Moc děkuji Irče za organizaci i nejlepší průvodkyni Ivě za “úžo bájo” dovolenou bez starostí!!!!

Dita Stoklasová

Patagonie, Buenos Aires a vodopády Iguazú, Velikonoční ostrov (únor/březen 2019) 13.03.2019

Milá Ireno, milý Jirko,

moc děkuji za organizaci zájezdu. Krásná místa, nezapomenutelné zážitky z cesty – vodopády, návštěva u tučňáků, nádherné ledovce, treky a na závěr voňavý Velikonoční ostrov – odpočinek jak má být. Velký podíl na tom má Jirka. Jeho přístup byl ke všem účastníkům mimořádně vstřícný a je třeba ocenit s jakou noblesou a citem dokázal stmelit tak různorodý kolektiv lidí. Ještě jednou díky.

Helena Bahenská

Kuba 11.02.2019

Vážená paní magistro,

chtěl bych poděkovat osobně (ale jsem přesvědčen i za ostatní) za krásný výlet do tropických krajů. Stal jsem se zcela novým členem skupiny. S určitou obavou, danou vlastním vyšším věkem, jsem účast potvrdil a mohu konstatovat, že jsem nebyl ani trochu zklamán a přímo naopak byla pro mě cesta velikou vzpruhou. Naše vedoucí a Vaše spolupracovnice Iva měla pochopení pro mé stáří a při výstupu na stolovou horu mě takřka několikrát „zachraňovala život.“ Děkuji jí a stejně jako ona končila každý den slovy:

Já nevím jak vy, ale já jsem moc spokojená!

Konopásek