Reference

Uganda (únor 2024) 04.03.2024

Dobrý den, Ireno,

hodnotit takový zájezd nedá žádnou práci. Jak jsem napsal i  do recenze, byli jsme v Africe už víckrát, takže jsme věděli, „do čeho jdeme“. Co bych vypíchnul je, že přestože nás Petr tahal z postele skoro každý den dost brzo (v našem zájmu, to víme 😊), nebylo to vůbec únavné, naopak. Program „odsýpal“, střídání autosafari, pěšího safari, lodního safari, relaxace a přesunů se snad nedalo vymyslet lépe. Vlastně si říkám, jak je vůbec možné, že se toto všechno dalo zvládnout za 12 dní i s cestou.

Naši lokální průvodci se vyznali, Petr taky, takže jsme si i užili dost skoro až privátního pozorování zvířat, to je dnes v Africe už neobvyklé. Zpětně velmi oceňujeme, že treky ke gorilám a k šimpanzům byly dva. Zájezd to sice prodražuje, ale zážitky to umocňuje a vlastně ten příplatek za dvojnásobný a pokaždé jiný zážitek bych určitě dal znovu.

Zkusil bych vylepšit vlastně jen jednu věc. Že byste řekli svým místním průvodcům, aby v lodžích vysvětlili, že ubytovaný v single pokoji nepotřebuje dvakrát tak velký pokoj, jak mají ubytovaní v double room 😊. Takto se to sice stalo jen jednou, ale jinak se pravidelně opakovalo, že náš syn nafasoval fakt větší pokoj než my dva, měl třeba záchod v oddělené místnosti, zatímco my jsme jej měli „u postele“, a tak. V jednom případě to už bylo hodně za hranou, vyfasovali jsme fakt malinkatý domeček někde na okraji, to už musel Petr zasáhnout a zajistil nám přestěhování (z jeho strany super péče). Myslím si prostě, že oni o tomto vůbec nepřemýšlí, tak že byste je třeba navedli 😊.

Měli jsme vysoká očekávání, to někdy pak v konfrontaci s realitou bývá problém. Ale tady skutečnost naše očekávání předčila. Safari z auta jsme už sice zažili subjektivně lepší (větší stáda a tak), ale pěší a vodní safari byla parádní, treky k šimpanzům a zejména ke gorilám NEZAPOMENUTELNÉ, úchvatný zážitek.

Hezký den přeji

Mirek M.

Více referencí na Google 20.11.2023

Rádi bychom vás informovali, že jsme vděční za vaši podporu a důvěru, což se odráží v množství kladných ohlasů a referencí, které od vás získáváme. V současné době jsou aktuální reference dostupné především na našem profilu na Google, kde se můžete dočíst o dalších dobrodružstvích našich cestovatelů.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další společné zážitky!

CK Enjoy Travel 

Dobrodružný Omán (listopad 2023) 20.11.2023

Milá Íro, 

musím se přiznat, že než jsi vyslovila nabídku “Dobrodružný Omán”, tato destinace mne ani nenapadla. Ale nabídka splňovala naše kritéria, aby to bylo exotické, aby to bylo dobrodružné, aby to nebylo moc válecí, ale zase se cení komfort v hotelech. Nabídka seděla i na počet dnů dovolené, které jsme měli k dispozici. Velkým bonusem byla účast našich přátel a to, že paní ředitelka Enjoy Travel, která na Reunionu nezklamala, už nás trochu zná a ví jak brnkat na naše struny.

A musím říci, že to byl koncert❤️. Kombinace dobrodružství, kultury, sportu a odpočinku byla perfektně sladěná. 

Průvodkyni Jitku nepřekvapila žádná otázka, ani situace. Veškeré aktivity na sebe navazovaly. Jeden zážitek střídal druhý. Při tom nás nenásilně vtáhla do života Ománců. 

Saud – zábavný Ománec, se kterým jsme neměli strach v neznámém terénu skákat po skálách nebo do vody při canyoningu. 

Vysočtí byli moc spokojeni, děkují a těší se někdy příště❤️.

G+A

Gruzie (červen 2023) 17.07.2023

Ahoj Irčo,

Gruzie mě opravdu nadchla, program byl úžasně pestrý a zajímavý, jídlo bylo výborné, ochutnali jsem všechny místní speciality a bylo ho až až. Taky se mi líbila místní  hudba a tance a poslechli jsme si i náhodně zpěváky v krojích v klášteře Gelati. Petr je výborný průvodce, stejně jako dvě místní průvodkyně Eko a Maia, autobus i džípy byly pohodlné a řidiči mistrovští, po těch špatných cestách v horách to zvládali bravurně. Hory byly prostě nádherný, ohromilo mě to. Posílám krásnou fotku od jednoho spolucestovatele, ta vystihuje vše 🙂

Měj se krásně a ještě jednou díky za krásný zájezd

Zdravím, Daniela

Kostarika (prosinec/leden 2023) 02.02.2023

Moc děkujeme paní Koubíkové za úžasně naplánovaný dvoutýdenní výlet na Kostariku. Převzala naši představu a plány a proměnila je v dovolenou snů, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Moc doporučujeme využít její expertizy a ochoty. Vše bylo skvěle domluvené, a nejen že nám byly doporučeny ty nejlepší národní parky a v nich skvělá ubytování uprostřed přírody, ale také místní průvodci, díky kterým se nám podařilo si faunu a floru Kostariky užít opravdu na 100 procent. Už teď vymýšlíme, kam bychom mohli s pomocí paní Koubíkové vyrazit dál.

Moc děkujeme, Šimonovi

Jarní Madeira (duben/květen 2022) 12.05.2022

Ahoj Ireno,

moc děkuji za skvělou Madeiru a bezchybný servis.

Zdravím

Hana K.

Gruzie (srpen 2021) 10.09.2021

Dobrý den, paní Koubíková,

ráda bych Vám poděkovala za perfektně připravený výlet po Gruzii. Už jsme toho procestovali hodně a nevím, jestli to bylo dvouletým půstem způsobeným Covidem nebo jestli je Gruzie tak výjimečná, ale tato dovolená byla po všech směrech naprosto neuvěřitelná. Vše bylo podtržené naprosto profesionálním lokálním průvodcem Sandrem.

Katka P.

 

Azory (červenec 2021) 22.07.2021

Milá Irenko,

ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou, kterou jsme i díky Vám mohli prožít na úžasných Azorských ostrovech.

Skvěle zvolená destinace, program a naprosto excelentní přístup a práce Ivy. V neposlední řadě i řešení problému s odletem z Vaší strany přispělo k tomu, že dovolená pro nás zůstane nezapomenutelnou v kladném slova smyslu.  S čistým svědomím budeme vaši CK doporučovat přátelům i známým, protože ve vašem případě, a za přítomnosti Ivy, nic není neřešitelný problém. Iva je profesionál na svém místě, který ani v krizové situaci neztrácí hlavu a problémy řeší v klidu, s úsměvem a bez zbytečného stresování klienta. V tandemu s Vámi tvoříte perfektní tým!

Přejeme vám oběma krásné léto, zájezdy bez problémů a už nyní se těšíme na další dovolenou s vaší kaceláří.

S pozdravem Kodymovi

 

Mallorca (listopad 2020) 17.12.2020

Dobrý večer.

chtěli bychom vám moc poděkovat za vámi sestavený itinerář týdne na Mallorce.

Ačkoliv to byla velmi rychlá „akce“ v podstatě ze dne  na den a ve světě je cestování velmi omezené díky covidu, tak vámi sestavena týdenní dovolená byla úžasná. Vše do posledního bodu jsme z vašeho itineráře plně využili a vždy byli spokojeni. Též děkujeme za tip na autopůjčovnu a detailní informace ohledně vstupu do Španělska.

Mallorca nás nadchla, je to krásný ostrov s překrásnou přírodou a památkami. Věřím, že se tam  brzy vrátíme i na delší dobu.

Ještě jednou moc děkujeme za vaše služby a skvěle sestavený itinerář. Určitě se opět na vás obrátíme při dalších plánech na cestování….

Děkujeme.

Jiří a Andrea Volfovi

Mexiko, Guatemala, Belize, Honduras (únor 2020) 30.03.2020

Milá Irčo, milý Jirko,děkuji za senzační zájezd. Zájezd byl ve správné vyvážené kombinaci kultury, přírody, odpočinku u vody. I když byl program náročný na přesuny, nelituji ani jediné chvíle prožité v těchto divukrásných zemích. Těším se na další cesty s Vámi.

Helena Bahenská