Reference

Gruzie (červen 2023) 17.07.2023

Ahoj Irčo,

Gruzie mě opravdu nadchla, program byl úžasně pestrý a zajímavý, jídlo bylo výborné, ochutnali jsem všechny místní speciality a bylo ho až až. Taky se mi líbila místní  hudba a tance a poslechli jsme si i náhodně zpěváky v krojích v klášteře Gelati. Petr je výborný průvodce, stejně jako dvě místní průvodkyně Eko a Maia, autobus i džípy byly pohodlné a řidiči mistrovští, po těch špatných cestách v horách to zvládali bravurně. Hory byly prostě nádherný, ohromilo mě to. Posílám krásnou fotku od jednoho spolucestovatele, ta vystihuje vše 🙂

Měj se krásně a ještě jednou díky za krásný zájezd

Zdravím, Daniela

Kostarika (prosinec/leden 2023) 02.02.2023

Moc děkujeme paní Koubíkové za úžasně naplánovaný dvoutýdenní výlet na Kostariku. Převzala naši představu a plány a proměnila je v dovolenou snů, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Moc doporučujeme využít její expertizy a ochoty. Vše bylo skvěle domluvené, a nejen že nám byly doporučeny ty nejlepší národní parky a v nich skvělá ubytování uprostřed přírody, ale také místní průvodci, díky kterým se nám podařilo si faunu a floru Kostariky užít opravdu na 100 procent. Už teď vymýšlíme, kam bychom mohli s pomocí paní Koubíkové vyrazit dál.

Moc děkujeme, Šimonovi

Jarní Madeira 12.05.2022

Ahoj Ireno,

moc děkuji za skvělou Madeiru a bezchybný servis.

Zdravím

Hana K.

Gruzie (srpen 2021) 10.09.2021

Dobrý den, paní Koubíková,

ráda bych Vám poděkovala za perfektně připravený výlet po Gruzii. Už jsme toho procestovali hodně a nevím, jestli to bylo dvouletým půstem způsobeným Covidem nebo jestli je Gruzie tak výjimečná, ale tato dovolená byla po všech směrech naprosto neuvěřitelná. Vše bylo podtržené naprosto profesionálním lokálním průvodcem Sandrem.

Katka P.

 

Azory (červenec 2021) 22.07.2021

Milá Irenko,

ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou, kterou jsme i díky Vám mohli prožít na úžasných Azorských ostrovech.

Skvěle zvolená destinace, program a naprosto excelentní přístup a práce Ivy. V neposlední řadě i řešení problému s odletem z Vaší strany přispělo k tomu, že dovolená pro nás zůstane nezapomenutelnou v kladném slova smyslu.  S čistým svědomím budeme vaši CK doporučovat přátelům i známým, protože ve vašem případě, a za přítomnosti Ivy, nic není neřešitelný problém. Iva je profesionál na svém místě, který ani v krizové situaci neztrácí hlavu a problémy řeší v klidu, s úsměvem a bez zbytečného stresování klienta. V tandemu s Vámi tvoříte perfektní tým!

Přejeme vám oběma krásné léto, zájezdy bez problémů a už nyní se těšíme na další dovolenou s vaší kaceláří.

S pozdravem Kodymovi

 

Mallorca (listopad 2020) 17.12.2020

Dobrý večer.

chtěli bychom vám moc poděkovat za vámi sestavený itinerář týdne na Mallorce.

Ačkoliv to byla velmi rychlá „akce“ v podstatě ze dne  na den a ve světě je cestování velmi omezené díky covidu, tak vámi sestavena týdenní dovolená byla úžasná. Vše do posledního bodu jsme z vašeho itineráře plně využili a vždy byli spokojeni. Též děkujeme za tip na autopůjčovnu a detailní informace ohledně vstupu do Španělska.

Mallorca nás nadchla, je to krásný ostrov s překrásnou přírodou a památkami. Věřím, že se tam  brzy vrátíme i na delší dobu.

Ještě jednou moc děkujeme za vaše služby a skvěle sestavený itinerář. Určitě se opět na vás obrátíme při dalších plánech na cestování….

Děkujeme.

Jiří a Andrea Volfovi

Mexiko, Guatemala, Belize, Honduras (únor 2020) 30.03.2020

Milá Irčo, milý Jirko,děkuji za senzační zájezd. Zájezd byl ve správné vyvážené kombinaci kultury, přírody, odpočinku u vody. I když byl program náročný na přesuny, nelituji ani jediné chvíle prožité v těchto divukrásných zemích. Těším se na další cesty s Vámi.

Helena Bahenská

Patagonie, Buenos Aires a vodopády Iguazú 11.02.2020

Autor fotografie: I. Pospíšilová, Cerro Torre

Vážená paní Koubíková,

děkujeme moc CK Enjoy Travel a Olince Vilímkové za to, že jste nám umožnili díky vašemu zájezdu do Patagonie a Brazílie  v 01/2020 sdílet s Vámi tak nádherné zážitky! Zejména bychom dodali, že koncept, dramaturgie zájezdu i proporcionalita byla moc povedená.

Tomáškovi

Peru známé i neznámé (září/říjen 2019) 11.10.2019

Dobrý den, Ireno.

Chtěla bych vám jménem svým, i jménem mého manžela, poděkovat za fantastické zážitky. Zájezdu, který jste pro nás společně s Ivou připravily,  se opravdu nedalo nic vytknout. Vše bylo dokonale zorganizované, naplánované, připravené. Díky Ivě jsme absolvovali vše, co bylo naplánované, (a něco i navíc) v naprostém klidu a pohodě. Gratuluji vám k výběru svých spolupracovníků! Obě jste odvedly naprosto profesionální práci. Rádi s vámi pojedeme na některý z dalších zájezdů. Vaši kancelář budu s čistým svědomím doporučovat svým známým.

Přeji Vám mnoho úspěchů ve vaší práci i v osobním životě a těším se na další spolupráci. Mějte se krásně a pozdravujte od nás Ivu.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY!

Kodymovi

Kolumbie💕 (srpen 2019) 02.09.2019

CK mohu vřele doporučit, výborně připravený a pestrý program. Sešla se skvělá skupina, užili jsme si spoustu legrace, ochutnali místní speciality, navštívili jsme krásná místa a nocovali v nádherných lokalitách. Moc děkuji Irče za organizaci i nejlepší průvodkyni Ivě za “úžo bájo” dovolenou bez starostí!!!!

Dita Stoklasová