Indie

Inspirujte se našimi již zpracovanými programy:

BHÚTÁN, INDICKÝ SIKKIM A ZÁPADNÍ BENGÁLSKO
Z INDICKÉHO ÁSÁMU DO BHÚTÁNU

Indie je zemí barev a velkých kontrastů a proto láká od nepaměti mnohé cestovatele. Věřte, má toho mnoho, co nabídnout! Indie nejsou jen krásné památky v Dillí, Varánásí a Tádž Mahál, můžeme zde navštívit na severu Ladákh, s bílými vrcholky Himálaje a lamaistickými kláštery, na východě Sikkim a Západní Bengálsko s čajovými plantážemi, osmitisícovou Kančendžengou a zachovalou koloniální architekturou v Kalkatě, tajené Nágsko s domorodými kmeny, na jihu tropickou stále zelenou Keralu, krásné písečné pláže na západní pobřeží v Goa a mnoho dalšího. První cesta do Indie můžeme být velmi šokující i náročná, ale stojí za to ji podniknout.

Rádi vám zde připravíme cestu zaměřenou na některý z následujících programů:

  • poznávací 
  • s lehkou pěší turistikou
  • kombinovaný turisticko-poznávací
  • treking k majestátním osmitisícovkám i podhůřím Himálaje
  • poznávací s outdoorovými aktivitami (turistika, canyoning, rafting)

dle vašeho přání s česky mluvícím průvodcem, s místním anglicky mluvícím průvodcem, nebo jen zajištění služeb na místě bez průvodce.

Indie je velmi oblíbenou destinací i pro trekaře, nabízí nespočet turistických tras, různých délek. Prozkoumejte Ladákh nazývaný též „Malý Tibet“ na úpatí Himálaje, Sikkim s osmitisícovou Kančendžengou nebo národní park Gangotri s putováním k pramenu posvátné Gangy. Z široké škály treků, různé náročnosti i délky si vybere opravdu každý aktivní turista.

Úroveň ubytovacích služeb v Indii je různá, ve velkých městech je možné zajistit standardní ubytování v hotelu úrovně 1* až 4*. V odlehlých oblastech a v průběhu treků je možné vybírat z několika variant: lodže (pokud v místech jsou), vlastní stany nebo stany zajištěné místní agenturou. Lodže jsou ubytovny s dvoulůžkovými pokoji, ve kterých se nachází postel s matrací, polštářem a dekou. Volba standardu ubytování záleží na oblasti a vaší představě.

Cesta do Indie lze jednoduše nakombinovat s některou z následujících destinací:

Bhútán
Nepál
Tibet
Čína

Cena od:
 Kč
Ubytování:
Typ zájezdu:
poznávací, turistika, pobyty u moře, památky, treking, s českým průvodcem
Stravování:
Období zájezdu:
leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec
Termín:
Počet dní:
Letenka:
Vízum:
indické
Průvodce:
Poznámka:
Poznámka:

Nezávazná objednávka

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Telefon: +420-739-632-819

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Telefon: +420-739-632-819