Meeting – Incentive – Conference – Event

Vítejte na naší stránce ENJOY TRAVEL MICE, která vám pomůže s organizací nezapomenutelných akcí. Naše firma se specializuje na zajištění všech typů událostí v oblasti MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events). S naším zkušeným a kreativním týmem si můžete být jisti, že vaše akce bude naprosto dokonalá.

Pokud plánujete pořádat setkání nebo konferenci pro vaše obchodní partnery nebo zaměstnance, ENJOY TRAVEL MICE vám může pomoci s výběrem vhodné lokality, ubytování, dopravou, cateringem a dalšími potřebnými službami. Naše týmy se budou starat o každý detail, aby vaše akce byla úspěšná a vy jste mohli v klidu plnit své profesionální povinnosti.

Pro ty, kteří hledají způsob, jak odměnit své zaměstnance za jejich tvrdou práci, nabízíme širokou škálu incentivních cest. Naše týmy vám mohou pomoci s plánováním a organizací zajímavých a nezapomenutelných zážitků, které vaše zaměstnance motivují a zlepší firemní kulturu.

Kromě toho, pokud plánujete uspořádat velkou oslavu nebo event pro své zákazníky, ENJOY TRAVEL MICE vám může pomoci s výběrem vhodného místa, vytvořením tematické koncepce, designem dekorací, zvukovou technikou a dalšími potřebnými službami. Naše týmy vám mohou pomoci s vytvořením skvělé atmosféry, která zaujme vaše hosty a zanechá nezapomenutelný zážitek.

Věříme, že s našimi zkušenostmi a kreativitou můžeme splnit vaše očekávání a pomoci vám uspořádat nezapomenutelnou akci.

Kontaktujte nás dnes a dovolte nám pomoci vám s vaší další MICE událostí.

mice@enjoytravel.cz

 

 

business meeting

dinning raut

conference