Reference

Mexiko, Guatemala, Belize, Honduras (únor 2020) 30.03.2020

Milá Irčo, milý Jirko,děkuji za senzační zájezd. Zájezd byl ve správné vyvážené kombinaci kultury, přírody, odpočinku u vody. I když byl program náročný na přesuny, nelituji ani jediné chvíle prožité v těchto divukrásných zemích. Těším se na další cesty s Vámi.

Helena Bahenská

Patagonie, Buenos Aires a vodopády Iguazú 11.02.2020

Autor fotografie: I. Pospíšilová, Cerro Torre

Vážená paní Koubíková,

děkujeme moc CK Enjoy Travel a Olince Vilímkové za to, že jste nám umožnili díky vašemu zájezdu do Patagonie a Brazílie  v 01/2020 sdílet s Vámi tak nádherné zážitky! Zejména bychom dodali, že koncept, dramaturgie zájezdu i proporcionalita byla moc povedená.

Tomáškovi

Peru známé i neznámé (září/říjen 2019) 11.10.2019

Dobrý den, Ireno.

Chtěla bych vám jménem svým, i jménem mého manžela, poděkovat za fantastické zážitky. Zájezdu, který jste pro nás společně s Ivou připravily,  se opravdu nedalo nic vytknout. Vše bylo dokonale zorganizované, naplánované, připravené. Díky Ivě jsme absolvovali vše, co bylo naplánované, (a něco i navíc) v naprostém klidu a pohodě. Gratuluji vám k výběru svých spolupracovníků! Obě jste odvedly naprosto profesionální práci. Rádi s vámi pojedeme na některý z dalších zájezdů. Vaši kancelář budu s čistým svědomím doporučovat svým známým.

Přeji Vám mnoho úspěchů ve vaší práci i v osobním životě a těším se na další spolupráci. Mějte se krásně a pozdravujte od nás Ivu.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY!

Kodymovi

Kolumbie💕 (srpen 2019) 02.09.2019

CK mohu vřele doporučit, výborně připravený a pestrý program. Sešla se skvělá skupina, užili jsme si spoustu legrace, ochutnali místní speciality, navštívili jsme krásná místa a nocovali v nádherných lokalitách. Moc děkuji Irče za organizaci i nejlepší průvodkyni Ivě za “úžo bájo” dovolenou bez starostí!!!!

Dita Stoklasová

Patagonie, Buenos Aires a vodopády Iguazú, Velikonoční ostrov (únor/březen 2019) 13.03.2019

Milá Ireno, milý Jirko,

moc děkuji za organizaci zájezdu. Krásná místa, nezapomenutelné zážitky z cesty – vodopády, návštěva u tučňáků, nádherné ledovce, treky a na závěr voňavý Velikonoční ostrov – odpočinek jak má být. Velký podíl na tom má Jirka. Jeho přístup byl ke všem účastníkům mimořádně vstřícný a je třeba ocenit s jakou noblesou a citem dokázal stmelit tak různorodý kolektiv lidí. Ještě jednou díky.

Helena Bahenská

Kuba 11.02.2019

Vážená paní magistro,

chtěl bych poděkovat osobně (ale jsem přesvědčen i za ostatní) za krásný výlet do tropických krajů. Stal jsem se zcela novým členem skupiny. S určitou obavou, danou vlastním vyšším věkem, jsem účast potvrdil a mohu konstatovat, že jsem nebyl ani trochu zklamán a přímo naopak byla pro mě cesta velikou vzpruhou. Naše vedoucí a Vaše spolupracovnice Iva měla pochopení pro mé stáří a při výstupu na stolovou horu mě takřka několikrát „zachraňovala život.“ Děkuji jí a stejně jako ona končila každý den slovy:

Já nevím jak vy, ale já jsem moc spokojená!

Konopásek

Omán 03.12.2018

Dobrý den,

děkuji za přípravu a “ušití na míru” zájezdu do Ománu, včetně atrakcí v poušti, líhnutí želv, šnorchlování a turistiky v kaňonech. Co jsme si vymysleli, bylo nám splněno. Služby byly jako obvykle perfektní včetně ubytování a dohodnutých průvodců.

Ing. Miroslav Pelcman

Omán, autor J. Vyskočil

7.3.2018 – Nikaragua, Kostarika, Panama 23.10.2018

Hezký dobrý den,rád bych Vám poděkoval za sebe a za svého syna Matěje za skvěle zorganizovaný výlet ve střední Americe. Už jsem něco procestoval, ale tato dovolená byla opravdu excelentní. Zřejmě jsme se sešla dobrá parta lidí, kde se neobjevil nikdo, kdo by to kazil. Dovolená byla úžasná, plná skvělých a plných zážitků, okořeněná naprosto profesionální průvodkyní Ivou a snoubená Vašimi organizačními schopnostmi. Jsem moc rád, že díky takovým lidem jako jste Vy, máme tak velkou možnost poznávat, ne jen komerční kouty světa. Děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

S pozdravem Válovi

7.2.2018 – Nikaragua, Kostarika, Panama 23.10.2018

Milá paní Koubíková,

moc děkuji za pohled, tu úžasnou fotku mne na hřbetu Rozinanty.

Ale ještě více děkuji za ten úžasný zájezd. Bylo to všechno opravdu skvělé, i přes tu “trochu” deště v Kostarice jsme si to, myslím, všichni báječně užili. I ty kanopy! Odbála jsem si to dopředu v Praze a pak jsem se už jen kochala, i tím Tarzanovým skokem. Takže můžete příště doporučovat i těm váhajícím, bylo by moc škoda to vynechat.

Myslím, že vše bylo dokonalé, program krásně vymyšlený, ubytování tuze příjemné, zvířat kolem docela hodně, i spolucestující se povedli. A k tomu skvělý průvodce. Co si přát více?
Když moc přemýšlím, tak jediné, co by se mi tam líbilo navíc, by byl ještě jeden den v San José – nestihla jsem se totiž podívat do Nefritového muzea. Celý čas jsem strávila v tom prvním. Ale ta muzea, to je nejspíš jen moje osobní záliba. Zřejmě jsme se takhle vyhnuli i případným nepříjemnostem ze strany místních zlodějů, San José prý není příliš bezpečné město??

Takže ještě jednou díky a pokračujte takhle dále! Moc ráda s Vámi zase někam pojedu.

S velkým pozdravem a přáním báječných dalších dní,

Dagmar Bydžovská

17.7.2017 – Zakázka pro firmu Carnilove – V srdci nespoutané aljašské divočiny 23.10.2018

Dobrý den, chtěly bychom Vám poděkovat za zaslaný “Pozdrav” 🙂 . Nic takového jsme nečekaly a moc nás to potěšilo. Celkově bychom Vám chtěly poděkovat za trpělivost, při zodpovídání našich dotazů (Hlavně ze začátku, kdy jsme Vám stále zasílaly emaily 😀 ). Také samozřejmě za naplánovaní každého dne, kde každý z těchto dnů pro nás znamenal nový a nový zážitek. Jako plus bychom určitě označily i všechny připravené podklady ke klidnému cestování na Aljašku. Musíme i pochválit naši průvodkyni Markét. Perfektně se o nás starala a bylo příjemné s ní cestovat. Moc jsme si pochvalovaly i ubytování v MyWay! Příjemné prostředí, lidé a výborné jídlo. Kdyby bylo na nás, zůstaneme tam i déle 😀
Celý pobyt na Aljašce jsme si moc užily. Nedokážeme ani říci, který z těch zážitků byl nejlepší! Ještě jednou Vám děkujeme za Vaší ochotu, výborný program na každý den a za to, jak o nás bylo postaráno.
S pozdravem
Vendula Bláhová a Natálie Levinská

Naše tipy

Chcete dostávat zájezdové nabídky? Přihlaste se k odběru novinek

* označuje povinné pole

Vyberte prosím všechny varianty novinek, které chcete přijímat od CK Enjoy Travel, s.r.o.:

Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v zápatí našich e-mailů. Informace o našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách.

Mailchimp používáme jako naši marketingovou platformu. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásit, musíte vzít na vědomí, že vaše údaje budou převedeny do MailChimp ke zpracování. Další informace o postupech ochrany osobních údajů aplikace Mailchimp naleznete zde.

© 2018 Enjoy Travel. Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo grafické studio MamiArt s.r.o. © 2018